TECHSYS

KONTAKTY TECHSYS Zaměstnání TECHSYS

Přijme pracovníka

Přijme pracovníka na pozici obchodníka pro oblast monitorovacích, řídicích a informačních systémů pro energetiku, průmysl, dopravu a telekomunikace.

Hlavní náplň práce:

Kvalifikační a další předpoklady:

Zajímavá práce v perspektivním oboru u stabilizované české společnosti. Místo pracoviště Praha s výjezdy po celé ČR, případně i do blízkého zahraničí.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete CV na email zoubek@techsys.cz.

 

 Přijmeme pracovníka na pozici vedoucí provozu se zaměřením na ekonomii a management systémů.

Hledáme vedoucího provozu se zaměřením na ekonomii a management systémů zejména dle norem ISO 9001, ISO 27001. Jde o činnosti vyžadující široký odborný rozhled. Vedoucí provozu bude v oblasti ekonomie mj. vytvářet reporty pro vedení společnosti a banky. V oblasti managementu systémů se jedná o přípravu integrovaného systému řízení k pravidelným auditům a spolupráci při jeho rozvoji. Očekáváme samostatnost a zodpovědný přístup k práci.

Kvalifikační předpoklady:

Odborné znalosti:

Obecné schopnosti:

Jsme stabilizovaná domácí firma zabývající se dodávkami pro distribuční společnosti v energetice již více než 25 let. Nabízíme dobré platové ohodnocení, pět týdnů dovolené a řadu dalších benefitů.

V případě vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na email korbel@techsys.cz janicata@techsys.cz

 

Upozorňujeme Vás, že odpovědí na výše uvedený inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů do společnosti TECHSYS HW a SW, a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Copyright © TECHSYS - HW a SW, a.s. Všechna práva vyhrazena