TECHSYS

NOVINKY TECHSYS Nový web přichází...

Nový web přichází...

Nový web na známé adrese www.techsys.cz. V závěru příjemného letního dne, 20. srpna 2013, byl spuštěn nový web naší společnosti. Jeho ambicí je představit společnost TECHSYS - HW a SW, a.s. jak současným, tak i budoucím zákazníkům zcela novým způsobem.

Mottem, který stál u zrodu nové koncepce webu, je maximální orientace na naše zákazníky a jejich potřeby. Tomu byla podřízena i struktura obou hlavních menu. V tom levém (vertikálním) najdou návštěvníci webu logickou strukturu, která vychází z již zmíněného motta. To umožňuje bez dalšího hledání najít v řadě pod sebou informace o cílových skupinách našich zákazníků a řešeních, produktech a software, které máme pro ně připraveny, následované dalšími důležitými informacemi. Horní (horizontální) menu webu je pak koncipováno jako rozcestník k informacím, týkající se naší společnosti a lidí, kteří v ní pracují. To všechno v jednoduchém, střízlivém a moderním kabátě, kterému dominuje tradiční zelená barva TECHSYSu.

Co popřát novému webu? Aby se stal místem, na kterém jeho návštěvníci najdou důležité informace. Informace pomocí kterých najdou rychle a intuitivně cestu k popisu našich řešení, produktů a software, informace které pomohou, aby se z návštěvníků stránky stali spokojení zákazníci.

Copyright © TECHSYS - HW a SW, a.s. Všechna práva vyhrazena