TECHSYS

NOVINKY TECHSYS Nové funkce webu

Nové funkce webu

Naše webové stránky jsme doplnili o možnost přihlášení registrovaných uživatelů. Tato nová funkce je určena pro naše pravidlené a stálé zákazníky, partnery a další subjekty, kterým umožňuje přístup ke specifickým informacím a částem webu.

Postupně budeme do prostředí našeho webu doplňovat funkce, ve kterých se uplatní přístup registrovaných uživatelů. Pro naše významné zákazníky chystáme části stránek, které budou orientovány cíleně na jejich potřeby, své specifické informace si na webu postupně najdou i naši obchodní partneři, ale také například akcionáři naší společnosti.

Registrační proces je jednoduchý. Stačí při něm zadat jen nezbytné množství údajů a informací, na jejichž základě vám budeme moci nastavit příslušná oprávnění. Je samozřejmé, že veškeré vaše osobní údaje budeme považovat za přísně důvěrné a budeme s nimi nakládat v souladu s platnými zákony i dobrými mravy. Vždyť důvěra vás, našich zákazníků, je pro nás nade vše. Navíc, kdykoliv v budoucnosti, pokud o registraci nebudete mít nadále zájem, stačí nás o tom informovat a my veškerá data vážící se k vaší registraci smažeme.

Sledujte novinky, o změnách týkajících se nové funkce web-u vás budeme brzy infromovat.

Copyright © TECHSYS - HW a SW, a.s. Všechna práva vyhrazena